Nasz sklep

 
 • Kolektory słoneczne

  W tej kategorii znajdują się wysokiej klasy kolektory słoneczne, których zadaniem jest przemiana energii promieniowania słonecznego w ciepło pozwalające na ogrzanie poszczególnych pomieszczeń w budynku czy podgrzanie wody. Urządzenia znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się niezawodnością, wysokim poziomem skuteczności, a także dużą żywotnością.

 • Pompy ciepła

  W szerokim asortymencie znajdują się również ekologiczne pompy ciepła, które montujemy z wykorzystaniem komponentów najlepszych marek, takich jak Vatra, Danfoss czy Stiebel Eltron. Najwyższą jakość oferowanych urządzeń zapewniają uzyskane certyfikaty AQAP 2110:2003 oraz ISO 9001:2001, które związane są właśnie z zarządzaniem jakością produkcji. Zapraszamy.

 • Odwierty

  Jedną z naszych specjalności są odwierty, niezbędne do instalacji dolnych źródeł ciepła w ekologicznych systemach grzewczych. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem inwestycji, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, dbamy o terminowość i atrakcyjne ceny usług. To oferta skierowana zarówno do firm, jak i inwestorów prywatnych. Zachęcamy gorąco do współpracy z firmą Romicki Eko System.

 • Fotowoltaika

  Zachęcamy do zapoznania się z niepowtarzalnymi możliwościami, jakie niesie ze sobą fotowoltaika. Najwyższej klasy, niezawodne i wydajne moduły dostępne w naszej ofercie to znakomite rozwiązanie pozwalające na pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną w Twoim budynku. Pomożemy w doborze odpowiednich komponentów, wykonamy projekt oraz zainstalujemy system.

 • Turbiny wiatrowe

  W tej kategorii znalazły się nowoczesne turbiny wiatrowe, które stanowią najważniejszy element mini elektrowni wiatrowych. Ich zadaniem jest przekształcane energii wiatru w pracę wirnika, który w konsekwencji dostarcza energię elektryczną do danego obiektu. W ofercie znajdują się urządzenia spełniające najwyższe wymogi jakościowe, bezpieczne, niezawodne o bardzo wysokiej wydajności.

 • Wentylacja

  Zachęcamy do zapoznania się z wszelkimi korzyściami jakie może Państwu przynieść nowoczesna wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. To nie tylko oszczędne, ale również niezwykle skuteczne rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność wśród Klientów indywidualnych. W naszej ofercie znajdują się komponenty, dzięki którym możliwe będzie zainstalowanie skutecznego systemu rekuperacji w swoim domu.

 • GWC

  Oferujemy nowoczesne gruntowe wymienniki ciepła (GWC), odpowiadające za wsparcie systemów wentylacyjnych oraz podniesienie komfortu cieplnego w domu czy innym budynku. Dzięki odpowiednio skonfigurowanemu i zainstalowanemu systemowi wymienników, możliwe jest nie tylko dostarczenie ciepła gromadzonego poniżej głębokości zamarzania gruntu, ale także skuteczne ujednolicenie temperatury w pomieszczeniach.

 • Systemy autonomiczne

  Zajmujemy się również instalacją autonomicznych systemów zasilania, które pozwalają na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii. To bardzo ekologiczne zestawy, dzięki którym możliwe jest zadbanie o zasilanie awaryjne domu, oświetlenie różnego rodzaju obiektów, czy ładowanie akumulatorów. Świetnie sprawdzają się również w rolnictwie, w górach czy na morzu.

 

Kalkulatory

Promocje
w naszej firmie

Aktualności
z branży